НАВБАТДАГИ ҒАЛАБА МУБОРАК!
“Farg’onaazot” акциядорлик жамияти футбол жамоаси “Бош вазир кубоги-2020” мусобақасининг навбатдаги босқичида Ўзбекистон Республикаси жисмоний тарбия ва спорт вазирлиги жамоасини 4:2 ҳисобида мағлубиятга учратди
“Бош вазир кубоги-2020” мусобақасининг навбатдаги босқичида “Farg’onaazot” акциядорлик жамияти футбол жамоаси Ўзбекистон Республикаси жисмоний тарбия ва спорт вазирлиги жамоасини асосий дақиқаларда 0:0, пенальтилар сериясида 4:2  ҳисобида мағлубиятга учратди. Ушбу  ғалабадан сўнг жамоамиз чорак финалга йўл олди. Жамоамиз чорак финалда Ўзбекистон Республикаси Адлия вазирлиги жамоасига қарш бахс олиб боради.

ПОЗДРАВЛЯЕМ С ОЧЕРЕДНОЙ ПОБЕДОЙ!
Футбольная команда АО «Ферганаазот» в очередном туре Кубка Премьер-министра 2020 обыграла команду Министерства физической культуры и спорта Республики Узбекистан со счетом 4: 2.
В следующем туре Кубка Премьер-Министра 2020 футбольная команда АО «Ферганаазот» обыграла команду Министерства физической культуры и спорта Республики Узбекистан со счетом 0: 0 по основным минутам и 4: 2 по серии пенальти. После этой победы наша команда вышла в четвертьфинал. В четвертьфинале наша команда сыграет с командой Министерства юстиции Республики Узбекистан.