Bayramingiz muborak bo‘lsin, mard va jasur Vatan himoyachilari!
Bugun 14-yanvar – O‘zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlari tashkil etilganining 33 yilligi va Vatan himoyachilari kuni. Jonajon O‘zbekistonimizning xavfsizligi, sarhadlarimiz daxlsizligini himoya qilish, tinch va xotirjam hayotimizni asrab-avaylash har bir yigit uchun yuksak shon-sharafdir.
Fursatdan foydalanib, “Farg‘onaazot” aksiyadorlik jamiyati bugungi bayram bilan sharafli burchlarini ado etib kelayotgan o‘g‘lonlarimiz – Vatan himoyachilarini samimiy muborakbod etib, xizmat vazifalarini bajarishlarida ularga kuch-g‘ayrat va zafarlar tilaydi!

С праздником Вас, дорогие защитники Родины!
Сегодня 14 января! И значит, наступил светлый праздник в году. В нашей стране отмечаются сразу два праздника – День защитников Родины и 33 - летие со дня образования Вооруженных Сил Республики Узбекистан. В мире существует много профессий, но защитник Родины – одна из самых почётных. Беречь родную землю, независимость страны – это честь для каждого гражданина.
Пользуясь случаем, акционерное общество “Farg‘onaazot” искренне поздравляет с праздником наших отважных защитников Родины, желает им сил и успехов в исполнении служебных обязанностей!