KORXONAMIZDA KO‘RIK-TANLOV VA SPORT MUSOBAQALARI G‘OLIBLARINI TAQDIRLASH MAROSIMI BO‘LIB O‘TDI
Avval xabar berilganidek, “11- noyabr Kasaba uyushmalari kuni” munosabati bilan, korxona xodimlari uchun badiiy-ommaviy, madaniy-ma’rifiy va sport tadbirlari yuqori saviyada o‘tkazildi.
Bugun, korxonaning majlislar zaliga korxonaning ijtimoiy hayotida faol ishtirok etayotgan xodimlarni taqdirlash marosimi bo‘lib o‘tdi.
Taqdirlash marosimi tabrik so‘zi bilan kasaba uyushmasi qo‘mitasi raisi Ilhom Abduvohidov ochib berdi. Kasaba uyushmasi qo‘mitasi raisi, o‘z nutqida korxona yosh mutaxassislarining “Kasb mahorati-2024” tanlovidagi ko‘rsatgan yuksak kasbiy mahorati va sport musobaqalaridagi jamoalarni faol ishtirokini alohida ta’kidlab o‘tdi.
Taqdirlash marosimida jamiyat ishchi-xodimlari o‘rtasida o‘tkazilgan “Kasb mahorati-2024” ko‘rik-tanlovi, stol tennisi, voleybol musobaqalari va Kibersport turniri, g‘oliblariga kasaba uyushmasi qo‘mitasining diplomi va esdalik sovg‘alari tantanali ravishda topshirildi.
Barcha g‘oliblarni qozongan g‘alabalari bilan tabriklaymiz va kelgusidagi mehnat faoliyatida muvaffaqiyatlar tilaymiz!

НА ПРЕДПРИЯТИИ СОСТОЯЛАСЬ ЦЕРЕМОНИЯ НАГРАЖДЕНИЯ ПОБЕДИТЕЛЕЙ КОНКУРСОВ И СПОРТИВНЫХ СОРЕВНОВАНИЙ
Как сообщалось ранее, для работников предприятия были организованы культурно-массовые и спортивные мероприятия, приуроченные празднованию Дня профсоюзов.
Сегодня в актовый зал предприятия были приглашены работники активно участвующие в общественной жизни предприятия.
Перед началом торжественной церемонии вручения наград с приветственным словом к собравшимся обратился председатель профсоюзного комитета Илхом Абдувохидов. В своем слове он особо отметил высокую профессиональную квалификацию и активное участие сотрудников в общественной жизни нашего предприятия.
В торжественной обстановке победителям конкурса «Профессиональное мастерство - 2024», призёрам соревнований по волейболу и настольному теннису, турнира по Киберспорту, были вручены дипломы и ценные подарки профсоюзного комитета.
Это мероприятие стало ярким подтверждением высокой самоотдачи и активной жизненной позиции сотрудников нашего предприятия. Поздравляем всех победителей с заслуженной победой и удачи в будущем!