"RAHBAR KUBOGI" MINI-FUTBOL MUSOBAQASI G‘OLIBLARI TAQDIRLANDI
Avval xabar berganimizdek, 9-11-sentyabr kunlari korxonamizda “Rahbar kubogi” mini-futbol bo‘yicha sport musobaqalari o‘tkazildi. Bugun esa, korxona faollar zalida musobaqa g‘oliblarini taqdirlash marosimi bo‘lib o‘tdi.
Taqdirlash marosimida korxona kasaba uyushmasi qo‘mitasi raisi Ilhom Abduvohidov g‘oliblarni tabriklab, so‘zga chiqdi.
Tadbirda savdo bo‘limi futbol jamoasi birinchi darajali diplom bilan, xaridlarni transformatsiya qilish boshqarmasi jamoasi ikkinchi darajali diplom bilan hamda ijtimoiy rivojlanish va jamoatchilik bilan aloqalar bo‘limi jamoasi uchinchi darajali diplom bilan taqdirlandi.
Shuningdek, musobaqa g‘oliblari va sovrindorlari korxona kasaba uyushmasi qo‘mitasi tomonidan qimmatbaho sovg‘alar bilan munosib taqdirlandi.

СОСТОЯЛАСЬ ЦЕРЕМОНИЯ НАГРАЖДЕНИЯ ПОБЕДИТЕЛЕЙ СОРЕВНОВАНИЯ ПО МИНИ-ФУТБОЛУ НА "КУБОК РУКОВОДИТЕЛЯ"
Как мы сообщали ранее, 9 - 11 сентября на нашем предприятии проходили спортивные соревнования по мини-футболу на «Кубок руководителя».
Сегодня, по итогам проведенных соревнований состоялась церемония награждения призёров.  На церемонии награждения с поздравительным словом к победителям выступил председатель профсоюзного комитета предприятия Ильхом Абдувохидов.
На торжественном мероприятии футбольная команда отдела по продажам была награждена дипломом первой степени, команда управления по трансформации закупа дипломом второй степени и команда отдела по социальному развитию и работе с общественностью дипломом третьей степени, победители и призёры соревнований также были удостоены ценными подарками профсоюзного комитета предприятия.